Jednostki pomocnicze

Sołectwa i Samorządy Osiedlowe

SOŁECTWA GMINY KCYNIA

Lp. Nazwa sołectwa Imię i nazwisko sołtysa Adres do korespondencji
Numer telefonu
1. Chwaliszewo Ewa Tomaszek Chwaliszewo 11/1 667 148 039
2. Dębogóra Norbert Michalski   Dębogóra 28 665 347 302
3. Dobieszewko Teresa Dorsz  Dobieszewko 10  609 990 510
4. Dobieszewo Lucyna Bojarczuk   Dobieszewo 42  600 668 475
5. Dziewierzewo Dorota Czerwińska
Dziewierzewo 30 512 225 052
6. Elizewo (Elizewo, Suchoręczek) Jadwiga Winkowska Suchoręczek 12 664 376 146
7. Głogowiniec Grzegorz Kowalski Głogowiniec  14/2
8.

9.

Górki Dąbskie

Górki Zagajne

Andrzej Wiśniewski

Łukasz Jachim

Górki Dąbskie 3/2 691 896 332
10. Grocholin (Grocholin, Karolinowo, Miaskowo) Łukasz Szczepański
Grocholin  15/2 531 442 458
11. Gromadno Kwiatkowska Magdalena
Gromadno 10/3 663 847 341
12. Iwno Wiesław Mroczek
Iwno 46 52 384 77 39
13. Karmelita (Karmelita, Stalówka) Tomasz Czopek  KarmelitaStalówka 6 697 734 590
14. Kazimierzewo Beata Buchholz Kazimierzewo 12
15. Laskownica Wioletta Czaja
Laskownica 12 785 582 570
16. Ludwikowo Dorota Tecław Ludwikowo 34 663 231 507
17. Łankowice Joanna Pawlak
Łankowice 34 535 169 345
18. Malice (Malice, Krzepiszyn, Rzemieniewice) Joanna Dolatowska
19. Miastowice Michał Kubalewski
Miastowice 15 600 964 698
20. Mieczkowo Elwira Florek
Mieczkowo 59
21. Nowa Wieś Notecka Agnieszka Kemnitz
Nowa Wieś Notecka 6 691 731 979
22. Palmierowo Beata Budzyńska
Palmierowo 1 723 987 960
23. Paulina (Paulina, Józefkowo, Kowalewko Folwark) Piotr Łuczak
Paulina 19/1 609 492 973
24. Piotrowo (Piotrowo, Kowalewko, Weronika) Alicja Woźniak Piotrowo 2 694 279 360
25. Rozpętek Zefiryna Dorsz Rozpętek 19 667 115 696
26. Sierniki Eugeniusz Hodana Sierniki 4/1 604 236 755
27. Sipiory Tadeusz Lepper
 Sipiory  ul. Czterdziestka 43/1 692 215 027603 935 813
28. Słupowa Jacek Strychalski Słupowa 5 606 764 225
29. Słupowiec Małgorzata Stachowiak Słupowiec 3 506 752 944
30. Smogulecka Wieś Danuta Rudzka Smogulecka Wieś 17 52 589 41 17785 927 807
31. Studzienki Ewelina Buda Studzienkiul. Lisi Kąt 12  601 738 427
32. Suchoręcz Katarzyna Miller   Suchoręcz 9/2  783 593 248
33. Szczepice (Rozstrzębowo, Zabłocie, Szczepice) Paweł Kiepiela
Szczepice 13 665 029 004
34. Tupadły (Tupadły, Bąk, Ujazd) Stanisław Grabarski Tupadły 8/7 721 237 345
35. Turzyn (Turzyn, Mycielewo) Tomasz Bagnerowski Turzyn 41 723 677 831
36. Żarczyn Romuald Łasut
Żarczyn 18 601 657 924
37. Żurawia (Żurawia, Włodzimierzewo) Aleksandra Gładysiewicz-Kołos
Żurawia 6 606 537 316

SAMORZĄDY OSIEDLOWE W MIEŚCIE KCYNIA

Lp. Nazwa osiedla Skład zarządu Adres do korespondencji Numer telefonu Zasięg
1. Samorząd Osiedla Nr 1 Piotr Makarewicz (Przewodniczący) Kcynia, ul. Polna 11 604-605-780 Osiedle obejmuje ulice: Nakielską, Tupadzką, 22 Stycznia, Krzywą, Jurczyka, Garncarską, Okrężną, Kantego, Klasztorną, Ciasną, Krótką, Szewską, Polną, Wyrzyską, Witosa, Wiejską, Słoneczną, Łąkową, Kwiatową,  Brzozową, Podgórną, Wybudowanie
2. Samorząd Osiedla Nr 2 Mirosława Bublik (Przewodniczący)  604 075 016 Osiedle obejmuje ulice: Poznańską, Dworcową, Rynek, Szubińską, Cmentarną, Młyńską, Libelta, Strażacką, Kasztanową, Sądową, Ogrodową, Nową, Glinianą, Ceglaną, Parkową, Farną
3. Samorząd Osiedla Nr 3 Anna Prybińska-Marciniak (Przewodniczący)  Kcynia, ul. Czesława Miłosza 3  662 029 240 Osiedle obejmuje ulice: Asynka, Zieloną, Powstańców Wielkopolskich, Żeromskiego, Prusa, Konopnickiej, Sienkiewicza, Pałucką, Orzeszkowej, Dąbrowskiej, Nałkowskiej, Szymborskiej

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>