RI.6733.14.2026.JW OBWIESZCZENIE BURMISTRZA KCYNI z dnia 3 września 2026 r.
BURMISTRZA KCYNI
z dnia 3 września 2026 r.
Na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691 – dalej k.p.a.) oraz art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2026 r. poz. 538 ze zm.)
zawiadamia się
na wniosek z dnia 8 lipca 2026 r. ENEA Operator Sp. z o.o., Oddział Dystrybucji Bydgoszcz, Rejon Dystrybucji Nakło, ul. Nowa 41A, 89-100 Nakło nad Notecią, reprezentowanej przez pełnomocnika Pana Damiana Jakubowskiego ERGOPROJEKT, ul. Chodkiewicza 15/211, 85-065 Bydgoszcz, na podstawie pełnomocnictwa nr 27/P/BD/RD4/2026 z dnia 6 lutego 2026 r., w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zmiany zagospodarowania terenu polegającej na budowie sieci elektroenergetycznej kablowej niskiego napięcia 0,4 kV na terenie działek numer 26/3, 29, 42/1, 43/2, 43/3, obręb Laskownica, gm. Kcynia.
Zainteresowane strony postępowania mogą na każdym etapie postępowania zapoznać się ze zgromadzoną dokumentacją w tym przedmiocie i wnieść ewentualne uwagi lub zastrzeżenia w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kcyni ul. Rynek 23, 89-240 Kcynia, w godzinach pracy urzędu.
Zawiadomienie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło jego publiczne obwieszczenie.
RI.6733.14.2026.JW
OBWIESZCZENIE
BURMISTRZA KCYNI
z dnia 3 września 2026 r.
Na podstawie art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2025 r. poz. 1691 – dalej k.p.a.) oraz art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2026 r. poz. 538 ze zm.)
zawiadamia się
na wniosek z dnia 8 lipca 2026 r. ENEA Operator Sp. z o.o., Oddział Dystrybucji Bydgoszcz, Rejon Dystrybucji Nakło, ul. Nowa 41A, 89-100 Nakło nad Notecią, reprezentowanej przez pełnomocnika Pana Damiana Jakubowskiego ERGOPROJEKT, ul. Chodkiewicza 15/211, 85-065 Bydgoszcz, na podstawie pełnomocnictwa nr 27/P/BD/RD4/2026 z dnia 6 lutego 2026 r., w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zmiany zagospodarowania terenu polegającej na budowie sieci elektroenergetycznej kablowej niskiego napięcia 0,4 kV na terenie działek numer 26/3, 29, 42/1, 43/2, 43/3, obręb Laskownica, gm. Kcynia.
Zainteresowane strony postępowania mogą na każdym etapie postępowania zapoznać się ze zgromadzoną dokumentacją w tym przedmiocie i wnieść ewentualne uwagi lub zastrzeżenia w siedzibie Urzędu Miejskiego w Kcyni ul. Rynek 23, 89-240 Kcynia, w godzinach pracy urzędu.
Zawiadomienie uważa się za dokonane po upływie 14 dni od dnia, w którym nastąpiło jego publiczne obwieszczenie.